Ubytování

Moderně vybavené pokoje nabídnou skvělé zázemí pro váš pobyt v Beskydech.

Prožijte dovolenou v Beskydech.
Bydlet můžete u nás.

Skvělá poloha ubytování Vás vyžene na toulky městem a jeho malebnými uličkami. Narazíte během nich na kavárničky, restaurace, ochutnáte tradiční česká piva, projdete se k památkám a vyzkoušíte různé atrakce.

Pro turisty a cyklisty se po okolí nabízejí lehčí i náročnější stezky a trasy. V lesích nasbíráte lesní plody a houby. Milovníci koupání a rybáři si také přijdou na své! Určitě doporučujeme návštěvu Jablunkovského arboreta, URSUS zážitkového centra, Rozhledny Kozubová, Dřevěného kostela v Hrčavě a Stáje Happy Horse Raková.

Fanoušky zimních sportů potěší lyžařská střediska kolem - Ski areál Hrádek, Mosty u Jablunkova, Ski Armáda Dolní Lomná, Severka a mnoho jiných.

Ve všech pokojích a apartmánech najdete televizi, rádio a soukromé koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Apartmány oproti pokojům disponují obývacím prostorem (gauč, televize, rádio) a kuchyňským koutem (elektrický sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, jídelní sezení) navíc. V celém objektu jsme zajistili bezplatné WiFi připojení na internet. Maximální kapacita hotelu je 26 lůžek včetně přistýlek.

V hotelu využijete služby recepce, platby kartou, úschovnu na zavazadla, lyže či kola, půjčíme Vám i dětskou postýlku. Samozřejmostí je restaurace s kvalitní domácí stravou. Lahodné jídla a nápoje si můžete vychutnat také na terase s posezením. Příjemné večery strávíte ve vinárně s barem, dýchající komorní atmosférou. Svá auta zaparkujete přímo u hotelu.